Hotel Jean de Carro

ubytovanie Karlovy Vary
 

**** Hotel Jean de Carro / ubytovanie Karlovy Vary

Hotel Karlovy Vary Jean de Carro
Karlovy Vary ponúkajú svojim hosťom neobyčajné zážitky. Či už ide o kultúrne programy, športové aktivity alebo o nerušený odpočinok - to, po čom vaše srdce túži určite v Karlových Varoch nájdete, všetko je na dosah ruky. Medzinárodná karlovarskej letisko je vzdialené od hotela iba 10 minút jazdy autom, na pražské letisko sa dostanete za 2 hodiny. Wellness Hotel Jean de Carro **** s jedinečným výhľadom na žriedlovú kolonádu a jej okolie, leží priamo v srdci kúpeľného centra mesta Karlovy Vary.

Hotel Karlovy Vary ubytovanie Wellness Hotel Jean de Carro :
Wellness Hotel Jean de Carro **** má pre Vaše pohodlie pripravených 32 vkusne a štýlovo zariadených hotelových izieb a apartmánov. Každá izba je vybavená kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou, WC, telefónom a televíziou so satelitným príjmom. V apartmánoch nájdete ďalej halu, šatňu, obývaciu izbu a spálňu, nechýba samozrejme kúpeľňa, minibar, satelitná televízia a telefón. Zo všetkých izieb je jedinečný výhľad na kúpeľné panorama Karlových Varov.

Ubytovanie Karlovy Vary Wellness Hotel Jean de Carro Gourmet Restaurant:
Súčasťou Wellness Hotel Jean de Carro **** je vyhlásená reštaurácia so špecialitami našej kuchyne. Starostlivo prostrený stôl, pestrý jedálny lístok a široká ponuka kvalitných vín z celej Európy Vás určite poteší a urobí z návštevy nášho Gourmet restaurantu nezabudnuteľný kulinárský zážitok.

Karlovy Vary ubytovanie Wellness Hotel Jean de Carro akcie:
Radi Vám pripravíme a zabezpečíme posedenie pri rodinných oslavách, svadbách, firemných večierkoch, prezentáciách či školeniach, promócie, aj napríklad tematické večery s degustaciov vína. Skalný Thermarium Wellness bar, alebo v hale Lobby bar, kde môžete ochutnať kávu. Za slnečného počasia môžete obdivovať jedinečný výhľad na Karlovy Vary z hotelovej terasy, kde Vám radi pripravia a la Carte pokrmy alebo napríklad len zákusok s kávou.

Ubytovanie Thermarium vo Wellness hotelu Jean de Carro Karlovy Vary:
Podávania tých najlepších výkonov, či už v zamestnaní, s rodinou, alebo v každodennom živote, je dôležité poskytnúť telu príležitosť na regeneráciu a získanie novej sily. V našom modernom Thermáriu môžete s wellness a beauty programy získať späť energiu. Profesionálne kúpeľné procedúry, ktoré túto starostlivosť dopĺňajú, patria medzi najdôležitejšie prostriedky k návratu do dobrej duševnej a telesnej kondície. Wellness programy s prevenciou počnúc a rehabilitáciou končiac.
Hotel Karlovy Vary Jean de Carro - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Karlovy Vary Jean de Carro - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Karlovy Vary Jean de Carro - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Karlovy Vary Jean de Carro - hotel má reštauráciuHotel Karlovy Vary Jean de Carro - hotel má vináreňHotel Karlovy Vary Jean de Carro - možnosť pripojenia na internetHotel Karlovy Vary Jean de Carro - k dispozícii letná terasaHotel Karlovy Vary Jean de Carro - k dispozícii kavareňHotel Karlovy Vary Jean de Carro - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Jean de Carro - akceptuje creditné karty VISAHotel Karlovy Vary Jean de Carro - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Karlovy Vary Jean de Carro - akceptuje creditné karty JCBHotel Karlovy Vary Jean de Carro - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Karlovy Vary Jean de Carro - krytý bazén v hoteliHotel Karlovy Vary Jean de Carro - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Karlovy Vary Jean de Carro - Iybz sú vybavené televízoromHotel Karlovy Vary Jean de Carro - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Karlovy Vary Jean de Carro - Izby s vlastnou toaletouHotel Karlovy Vary Jean de Carro - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: